RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » Що почитати: топ-5 книг 2016 року від Білла Гейтса

Що почитати: топ-5 книг 2016 року від Білла Гейтса

Засновник компанії Microsoft Білл Гейтс з року в рік публікує свій перелік найкращих книг, які він прочитав за рік. 2016 рік не виявився винятком.

Цього разу в його переліку як наукові книжки, так і біографічні твори, і навіть на спортивну тематику.

"Теорія струн", Девід Фостер Уолліс

Ця книга не має ні найменшого відношення до фізики, але вона дозволить вам виглядати розумніше, якщо ви будете читати її, скажімо, в метро або літаку. "Теорія струн" являє собою набір з чотирьох кращих оповідань про теніс, виді спорту, який я так і не зміг освоїти, будучи біля керма в Microsoft, і який знову пристрасно намагаюся підкорити.

Щоб отримати задоволення від цієї книги, не обов'язково захоплюватися грою або навіть переглядом ігор в теніс. Автор орудує пером так само вміло, як Роджер Федерер – тенісною ракеткою. І в цій книзі, як і в інших його блискучих роботах, Уоллес згинає мовні форми як Нео - металеву ложку.

"Shoe Dog", Філ Найт

Ці мемуари співзасновника компанії Nike являють собою чесне нагадування про те, як насправді виглядає шлях до успіху в бізнесі: брудна, усипана камінням і пастками стежка.

За останні роки я кілька разів зустрічався з Найтом. Він супер привітний, але також досить скритний, його важко по-справжньому дізнатися. У своїй книзі Найт розкривається так, що дуже мало хто з СЕО готовий так розкритися. Не думаю, що Найт намагається чогось навчити читача. Він має значно цікавішу мету. Він розповідає історію настільки чесно, наскільки це можливо. Це дивовижна розповідь.

"Гени", Сіддхартха Мукхерджі

Докторів вважають "потрійний загрозою", оскільки вони лікують людей, навчають студентів-медиків і проводять дослідження. Мукхерджі, який займається всім цим в Колумбійському університеті, є "чотирикратної загрозою", оскільки він ще й володар Пулітцерівської премії як автор.

У своїй останній книзі Мукхерджі проводить нас минулим, сьогоденням і майбутнім генетики з особливим фокусом на етичне питання величезної важливості, яку спровокували останні досягнення в геномних технологіях. Мукхерджі написав свою книгу для неспеціалістів в даному питанні, оскільки розуміє, що нові геномні технології близькі до того, щоб дуже сильно зачепити всіх і кожного.

"Міф про сильного лідера", Арчі Браун

Гострі передвиборчі перегони цьогоріч спонукали мене прочитати цю книгу, опубліковану в 2014 році професором Оксфордського університету, який викладав політичне лідерство більше 50 років. Браун показує, що лідери, які роблять найпомітніший внесок в історію і людство в цілому, це не ті, яких ми вважаємо "сильними лідерами". А ті, які співпрацюють, делегують і домовляються – і розуміють, що жодна людина на Землі не може і не повинна знати всіх відповідей.

Браун навряд чи міг знати, наскільки корисною його книга виявиться в 2016 році.

"Мережа", Гретхен Бакке

Ця книга про нашу старіючу електричну мережу вписується в один з моїх улюблених жанрів: книги про буденні речі, які насправді заворожують. Частково мене заворожує ця тема тому, що моєю першою роботою було створення ПО для контролерів енергосистеми на Північному Заході. Але навіть якщо ви ніколи не замислювалися про те, як енергія потрапляє у ваші домівки, я думаю, ця книга переконає вас у тому, що електричні мережі – одне з найбільших інженерних чудес сучасного світу. І я думаю, ви зрозумієте, чому модернізація мережі настільки складна і критична для створення майбутнього чистої енергії.



Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Редактор: diana_vataman
11-12-2016, 05:15
Коментарів 0 Переглядів 1 923


У Чернівціобленерго оприлюднили графік на завтра


Хоч і загальна кількість відвідувачів зменшилася порівняно з минулим роком, інтерес іноземців зріс.
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
Замість саміту миру – варіанти капітуляції. Блог Ярослава Волощука
Ви помітили, що останніми днями на єдиному марафоні поменшало розмов про другий та наступні саміти миру?
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.