
На Буковині викрито співробітника Головного сервісного центру МВС України, який нелегально переправляв чоловіків за кордон.
Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.
За даними слідства, службовець налагодив схему незаконного збагачення на нелегальному переправленні чоловіків за кордон.
За свої "послуги" брав від 2000 до 7000 доларів США з особи.
Встановлено, що він особисто перевозив чоловіків зі столиці до прикордоння, а дорогою їх інструктував.
На одному з блокпостів у Чернівецькій області його автомобіль зупинили правоохоронці. У транспортному засобі перебували троє пасажирів – чоловіків призовного віку з Київської та Сумської областей.
Під час спілкування службовець спробував видати себе за слідчого поліції, заявивши, що їде на проведення слідчого експерименту, а його пасажири – свідки та поняті.
Однак після уточнювальних запитань та перевірки документів організатор намагався втекти. Його затримали прикордонники.
Досудове розслідування здійснюють слідчі Дністровського районного відділу поліції за оперативного супроводу 31-го прикордонного загону, Управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області та Чернівецького управління ДВБ Нацполіції України.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram