Рада розгляне заяви про відставку трьох міністрів на найближчому засіданні - Стефанчук

новини / Новини України / Війна з Росією
775
0

Верховна Рада на найближчому пленарному засіданні розгляне заяви про відставку трьох міністрів.

Про це Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук повідомив у Фейсбуці.



Спікер зазначив, що до парламенту надійшли заяви з проханням прийняти відставку від міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна і віцепрем’єр-міністра - міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

Він оприлюднив фотокопії відповідних заяв, датованих 18 березня.

"Усі заяви будуть розглянуті, згідно із законом, на найближчому пленарному засіданні", - зазначив Стефанчук.

Він додав, що після прийняття їх відставки на ці посади нових міністрів "буде призначено невідкладно з моменту отримання відповідного подання".

Водночас кандидатура Федорова планується до розгляду на посаду віцепрем'єр-міністра з розширеними повноваженнями, зауважив спікер.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують