Брав тисячі доларів за контрабанду iPhone: на Буковині судитимуть ексмитника

Новини Чернівців / топ новини
0
0
гучна справа митника


Колишнього заступника начальника одного з митних постів Чернівецької митниці судитимуть за отримання хабарів за сприяння у незаконному ввезенні в Україну iPhone та іншої техніки. Обвинувальний акт уже скерували до суду.

Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.


За даними слідства, у 2025 році посадовець організував схему незаконного заробітку. Він консультував підприємців, як приховати техніку від митного контролю, та обіцяв безперешкодний проїзд через кордон. Лише від одного підприємця, за інформацією ДБР, він отримав 10,4 тисячі доларів США.



Для конспірації гроші надсилали поштою або передавали через наближених до посадовця людей.

Під час передачі чергового хабаря правоохоронці затримали дружину фігуранта. За версією слідства, вона сховала гроші у картонну втулку від туалетного паперу та викинула її з вікна.

Під час обшуків за місцем проживання експосадовця та на митниці працівники ДБР вилучили майже пів мільйона гривень у різній іноземній валюті, картки іноземних банків і мобільні телефони.

Колишнього митника обвинувачують за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Процесуальне керівництво у справі здійснює Чернівецька обласна прокуратура.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10