На Буковині утворять перші три об’єднані громади

Новини Чернівців / політика, влада
1 706
0
На Буковині утворять перші три об’єднані громади

На позачерговій сесії Чернівецької обласної ради, яка скликається 14 серпня, у порядок денний внесено питання про утворення перших трьох об’єднаних громад на Буковині.

Читайте: Чернівецька облрада ухвалила перспективний план об’єднання громад

Зокрема, йдеться про:

Великокучурівську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селі Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області у складі громади села Великий Кучурів, Годилів Великокучурівської сільської ради, село Тисовець Тисовецької сільської ради, села Снячів, Глибочок Снячівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області.

Вашковецьку сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селі Вашківці Сокирянського району Чернівецької області у складі громади села Вашківці, Нова Слобода Вашковецької сільської ради, села Шишківці, Струмок Шишковецької сільської ради Сокирянського району Чернівецької області.

Глибоцьку селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у смт. Глибока Глибоцького району Чернівецької області у складі громади смт. Глибока, села Червона Діброва та Михайлівка Михайлівської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області.
Також у проектах рішень ідеться про призначення перші місцеві вибори депутатів об’єднаних територіальної громади та голів на 25 жовтня 2015 року.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують