У Садгорі пересихають криниці

Новини Чернівців
1 351
0
У Садгорі пересихають криниці

Вода частково зникла в Садгорі. Як розповів голова Садгірської районної ради Юрій Бурега, в малих річках води взагалі вже немає.

- Востаннє таке було у вересні 2007 року. Але цьому передували три посушливі місяці літа, - зауважує Юрій Бурега. - Нині ж причиною є спекотна погода серпня. Це, напевно, найспекотніший серпень в історії. Висохла й трава, і городина всихає. Ті люди, які мають у господарстві корів чи овець, не мають де випасати худобу. На щастя, ситуація ще не критична, але проблема вже є.

Заподіяти ситуації неможливо.

- Рівень води знизився через посуху. Природа потребує дощу, - вважає завідувач сектору гідрології Чернівецького обласного гідрометеоцентру Наталя Іванова. - Лише опади зможуть змінити ситуацію на краще.

До речі, на відсутність води в криницях скаржаться жителі більшості сіл області.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався