На всеукраїнських шкільних олімпіадах школярі отримали 42 призових місця.
- Найбільше призових місць отримали буковинці на олімпіаді з географії, - розповіла заступник директора з науково-методичної робити обласного інституту післядипломної освіти Тамара Богачик. - Є призові місця з екології, німецької, французької, англійської, румунської мов, економіки, фізики, астрономії, математики, а також української мови та історії.
Перші місця на олімпіадах мають шестеро школярів, решта привезли другі та треті місця. Найбільше перших місць учні отримали на олімпіаді з румунської мови.
"Цього року в Чернівцях відбувалася перша всеукраїнська учнівська олімпіада з румунської мови, - додала Т. Богачик. - Окрім буковинців, участь в олімпіаді брали школярі з Закарпаття. В результаті, за знання румунської мови буковинці отримали три перші місця".
Торік на всеукраїнських олімпіадах школярі отримали лише 38 призових місць.
- Результат суттєво кращий, - констатує Тамара Богачик. - Напевно тому, що була якісна підготовка. З дітьми займалися не лише вчителі, а й науковці Чернівецького національного університету.