Ветерани "Буковини" виграли турнір ювілярів

Новини Чернівців / спорт
1 703
0
Ветерани "Буковини" виграли турнір ювілярів

Команда "Буковина" (Чернівці) виграла турнір ветеранів з міні-футболу під назмою "Зірки збирають друзів".

Відбувся він у ФОК "Олімпія" і був призначний зіркам буковинського футболу, які днями відсвяткували ювілеї. Це Михайло Лахнюк (70 років), Іван Гакман (60 років), Валерій Богуславський (60 років) та Юрій Шелепницький (50 років).

Участь взяли команди, в яких виступали та працювали тренерами ювіляри. У першому півфіналі "Буковина" здолала "Підгір'я" (Сторожинець), а в другому "Легмаш" (Чернівці) переграв "Емальпосуд" (Чернівці) з однаковим рахунком 2:0. Згодом у грі за третє місце "Підгір'я" та "Емальпосуд" розійшлися нічиєю. А у фіналі "Буковина" виграла у "Легмаша" 2:0 завдяки голам Валерія Королянчука та Олега Руснака.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують