Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
На Буковині кандидати і партії розділили ефірний час на ТБ

У понеділок, 6 жовтня окружна виборча комісія №201 провела жеребкування щодо надання ефірного часу в державних ЗМІ за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, партіям, кандидатам у депутати, від яких зареєстровані у загальнодержавному окрузі та кандидатам у депутати в одномандатних округах 201, 202, 203, 204.

Про це повідомляє ГМ "ОПОРА".

Таким чином, відповідно до результатів жеребкування, партії на теренах області проведуть агітацію з рахунок коштів бюджету в наступному порядку:

Радикальна Партія Олега Ляшка 15 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;

Партія "Солідарність жінок України" 11 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;

Політична партія "Інтернет партія України" 13 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;

Політична партія "Опозиційний блок" 12 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;

Політична партія "Народний Фронт" 13 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;

Політична партія "5.10" 12 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;

Політична партія "Всеукраїнське аграрне об'єднання "Заступ" 14 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;

Партія "Відродження" 12 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;

Політична партія "Нова політика" 11 жовтня на телебаченні о 21:30, на радіо о 21:00;

Політична партія "Єдина Країна" 14 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;

Політична партія "Сила Людей" 12 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;

Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" 11 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;

Політична партія "Національна Демократична партія України" 13 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;

Комуністична партія України 11 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;

Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" 14 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;

Політична партія Всеукраїнське політичне об'єднання "Україна - єдина країна" 13 жовтня на телебаченні о 21:30, на радіо о 21:00;

Політична партія "Правий сектор" 13 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;

Політична партія "Україна майбутнього" 13 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;

Ліберальна партія України 14 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;

Партія Зелених України 15 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;

Українська партія "Зелена планета" 12 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;

Партія "Блок Петра Порошенка" 13 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;

Політична партія "Сила і Честь" 12 жовтня на телебаченні о 21:30, на радіо о 21:00;

Політична партія Конгрес Українських Націоналістів 11 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;

Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" 13 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;

Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" 14 жовтня на телебаченні о 21:30, на радіо о 21:00;

Політична партія "Громадянська позиція " (Анатолій Гриценко)" 11 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;

Політична партія "Блок лівих сил України" 12 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;

Політична партія Громадянський рух України 11 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20.

Кандидати в одномандатних мажоритарних округах матимуть змогу агітувати в державних ЗМІ за рахунок коштів платників податків:

(201 виборчий округ)

Бурега Юрій Іванович 19 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;

Горук Назар Віталійович 18 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;

Марчук Валерій Олександрович 18 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;

Михайлішин Віталій Михайлович 19 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;

Мотовилін Євген Ігорович 19 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;

Самойлов Володимир Сергійович 19 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;

Скрипський Микола Ігорович 19 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;

Сорокман Олександр Васильович 18 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;

Стрельчук Наталія Василівна 18 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;

Федорук Микола Трохимович 18 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;

Хобзей Роман Васильович 17 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;

Якимчук Наталія Яківна 18 жовтня на телебаченні о 20:20, на радіо о 19:40.

(202 виборчий округ)

Гнатишин Володимир Іванович 16 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;

Думенко Тарас Петрович 16 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;

Єреміца Галина Миколаївна 15 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;

Карлійчук Микола Миколайович 17 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо 20:00;

Маковей Андрій Дмитрович 16 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;

Маковецька Інга Степанівна 15 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо 20:00;

Рибак Іван Петрович 16 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;

Собко Микола Степанович 16 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;

Терновецький Степан Іванович 16 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;

Ткачук Василь Миколайович 17 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;

Федорович Франц Карлович 17 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;

Фищук Олександр Георгійович 17 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;

Філіпчук Василь Олександрович 15 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;

Філіпчук Георгій Георгійович 15 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;

Чобан Емілія Петрівна 17 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;

Чоботар Роман Романович 15 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20.

(203 виборчий округ)

Гладчук Микола Петрович 20 жовтня на телебаченні о19:30, на радіо о 19:00;

Гостюк Микола Ілліч 20 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;

Дармопук Василь Іванович 20 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;

Дубінський Мугурел Паунелович 21 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;

Козьма Драгош Фанікович 21 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;

Луневський Ігор Юрійович 20 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;

Паламар Іван Савич 21 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;

Поклітар Ростислав Іванович 20 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;

Рябко Едуард Іванович 19 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;

Семенюк Іван Васильович 21 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;

Тіміш Григорій Іванович 21 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;

Ястремський Віорел Михайлович 20 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40.

(204 виборчий округ)

Балацький Павло Миколайович 23 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;

Банчук Ярослав Арсенійович 24 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;

Бордюжан Іван Костянтинович 24 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;

Бурбак Максим Юрійович 22 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;

Добровольський Вячеслав Іванович 23 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;

Забродський Василь Іванович 24 жовтня на телебаченні о 20:10. на радіо о 19:40;

Клевчик Іван Валентинович 23 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;

Когутяк Ярослав Миронович 24 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;

Козак Василь Васильович 22 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;

Куліш Володимир Іванович 23 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;

Маляр Вадим Порфирович 23 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;

Ноцький Олександр Вікторович 22 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;

Паращук Олександр Сергійович 22 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;

Пастух Олександр Олександрович 22 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;

Руснак Валерій Дмитрович 23 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;

Саєвський Мирослав Анатолійович 22 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;

Семенюк Артем Олексійович 24 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;

Середюк Дмитро Георгійович 24 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;

Цаплюк Руслан Вікторович 22 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20.
Рейтинг:
(голосів: 1)
7-10-2014, 10:57
Коментарів 0 Переглядів 1292

загрузка...
У Чернівцях перевізники хочуть сім гривень за проїзд
У міській раді не обіцяють покращення якості перевезень
Нардеп Федорук пояснив, чому парламент досі не призначив перевибори у Чернівцях
За його словами, профільний комітет Ради не виніс це питання в порядок денний
Популярне Коментують
• Новини
Трохимич ся вертає, а Вася знимкує кіно. Блог Мостіпаки
Про головні політичні події в регіоні - у блозі Олександра Мостіпаки
загрузка...
Передплачуй газету "Молодий буковинець" та вигравай подарунки!

Передплачуй газету "Молодий буковинець" на 2019 рік та отримуй шанс виграти 10 000 гривень та ще 100 корисних подарунків
Санаторії Закарпаття - де лікуватись і зустріти Новий Рік 2019? (на правах реклами)

Святкування Нового Року в Закарпатті як завжди особливе і залишає, лише казкові та незабутні враження, адже тут споконвічно зберігають народні гуцульські традиції та звичаї
Раки зимують у RAKI HOUSE – першій раковарні Чернівців (на правах реклами)

На вас чекає особливе меню – такого ви ще не смакували. Окрім раків, тут приготують й інші морепродукти, м'ясо, гарніри та десерти. У RAKI HOUSE ви можете скуштувати мідії і рапани 4-ьох видів приготування
Професійне прання: де шукати хімчистки у Чернівцях (на правах реклами)

Пропонуємо вашій увазі місця, де їх шукати, – хімчистки у Чернівцях.