Раніше судимий буковинець обікрав оселю

Новини Чернівців / кримінал
1 763
0
Раніше судимий буковинець обікрав оселю

До Сторожинецького райвідділу міліції звернувся місцевий мешканець та повідомив, що поки він з родиною перебував на відпочинку, його будинок обікрали. Як встановили правоохоронці, зловмисником виявився 41-річний сторожинчанин, який проживає у сусідньому з потерпілими селі. Чоловік вже був раніше судимий за майнові злочини. Нині знову ж взявся за старе. Він добре знав, що господарів не буде вдома певний період, бо попередньо дізнавався, хто збирається на відпочинок.

Про це повідомляє прес-служба УМВС в області.

Зловмисник розбив шибку, відкрив вікно і таким чином пробрався всередину. З оселі викрав кілька металевих каструль, газову плиту, чотири металевих стовпці, магнітофон та інші речі домашнього вжитку на загальну суму понад 2 тисячі гривень. До слова, в будинок він проникав декілька разів, бо за раз винести все добро не мав змоги, - повідомив начальник Сторожинецького райвідділу Геннадій Федорюк.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Слідство триває. Чоловіка перевіряють на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території міста.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують