Для мобілізації додатково набиратимуть людей, - обласний комісар

Новини Чернівців / топ новини
4 778
0
Для мобілізації додатково набиратимуть людей, - обласний комісар


Під час часткової мобілізації, яку вчергове оголосили в Україні з 6 травня, будуть набирати нових військовозобов’язаних. Але залишаться служити і ті, кого вже призвали. Про це molbuk.ua розповів Чернівецький обласний комісар Віталій Чурай.

- Керівництво держави прийняло рішення, що потрібно продовжити мобілізацію, бо дія минулої мобілізації завершилася 2 травня, - пояснює Віталій Чурай. - А зараз така ситуація у країні, що необхідно далі відмобілізовувати людей і приводити у бойову готовність військові частини.

При цій частковій мобілізації будуть призиватися нові люди. На Буковині під час попередньої мобілізації призвали 1100 людей. Вони і далі залишаться служити на 45 днів, бо закон про часткову демобілізацію не прийняли.

Отримали розпорядження щодо формування батальйону територіальної оборони у Чернівецькій області. Він формується для виконання заходів в інтересах області — охорона державних та цивільних об’єктів, патрулювання, блок-пости, перевірка транспорту. І, напевно, буде розпорядження щодо його формування за рахунок військовослужбовців по мобілізації. Досі ми його формували лише контрактниками і резервістами. Але цей батальйон формуємо на добровільних засадах.

Поки що ні кількість призовників, ні частини, куди їх будуть набирати, не визначені. Розпорядження і пояснення з цього приводу ми ще не отримували. Але наказ може бути у будь-який день. Зараз розсилаємо повістки для проведення контролю наявних ресурсів.

Нагадаємо, що попередня часткова мобілізація була оголошена в Україні з 18 березня і тривала до 2 травня.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.