
У Путилі відновив роботу мінізавод “Путильська молочарня”. Підприємство наразі переробляє 5 тонн сировини, хоча його виробнича потужність – 30 тонн молока за добу. Тут випускають пастеризоване молоко, сметану, кефір і сир кисломолочний різних відсотків жирності.
Як повідомила технолог Галина Знак, продукція “Молочарні” не містить жодних домішок чи шкідливих консервантів. А закваску для неї запозичили у відомої датської фірми. Молоко ж закуповують у населення за ціною 2,40 грн. за кілограм. Переробляють його на італійській технологічній лінії.
Реконструкція заводу обійшлася в 16 мільйонів гривень. У перспективі “Путильська молочарня” планує побудувати декілька мініферм, наразі ж відкрили кооператив “Карпатське молоко”.