П’ятниця, 25 липня 2025

В ОДА і РДА збиратимуть використані батарейки

Новини Чернівців
1 928
0
В ОДА і РДА збиратимуть використані батарейки

Голова ОДО Михайло Папієв доручив створити у приміщенні обласної державної адміністрації та обласної ради спеціальне місце для прийому використаних батарейок. "Гадаю, що цілком доречним буде поставити невеликий контейнер, наприклад, у прес-службі обласної адміністрації, у який  працівники крайової влади, депутати, відвідувачі зможуть приносити використані батарейки, безконтрольно викидати котрі, як відомо, шкідливо для довкілля і здоров’я громадян і, зрештою, взагалі заборонено", - зауважив Михайло Папієв.

Відтак, за його словами, контейнер з використаними батарейками необхідно передати на кафедру хімії Чернівецького національного університету, а звідти – до Львова на спеціальне підприємство, яке єдине у західному регіоні держави займається їх утилізацією.
"Я поцікавився в екологів даними з цього приводу і вони вражають – одна пальчикова батарейка забруднює шкідливими металами 400 літрів води або 20 квадратних метрів ґрунту. Тому, певен, що у цій справі ми повинні продемонструвати свою екологічну свідомість", - підкреслив Михайло Папієв".

Голова обласної державної адміністрації додав, що доречно створити подібні пункти прийому і в районних державних адміністраціях, інших державних, комунальних підприємствах і установах регіону.

"Для цього варто провести широку інформаційну кампанію із максимальним залученням представників засобів масової інформації", - підсумував він і доручив профільним управлінням облдержадміністрації реалізувати цей проект.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.