RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
У контрольному поєдинку "Буковини" було забито 10 м'ячів

Чернівецька "Буковина", яка зараз перебуває на навчально – тренувальному зборі в Криму, зіграла перший контрольний поєдинок. Суперником підопічних Вадима Зайця був колектив елітного вітчизняного дивізіону "Іллічівець" (Маріуполь). Матч відбувся на полі ГСК "СКІФ" (Новопавлівка), повідомляє прес-служба нашого клубу.

У цьому поєдинкові було забито 10 (!) голів. Першими відзначилися футболісти нашої команди. На 7 хвилині зустрічі Олексій Полянський порушив правила проти Сергія Сібірякова, і арбітр гри вказав на одинадцятиметрову позначку. Захисник "Буковини" Олег Керчу зумів переграти досвідченого голкіпера "Іллічівця" Ігоря Бажана. Через дві хвилини підопічні Миколи Павлова зрівняли результат. У воротах "Буковини" "розписався" Вячеслав Чурко. Згодом Руслан Фомін (19 хвилина) вивів свою команду вперед.

Наші земляки зрівняли рахунок на 24 хвилині гри. Екс – гравець донецького "Шахтаря" Микола Іщенко порушив правила у власному карному майданчику, і "Буковина" вдруге отримала право на пробиття пенальті. Буковинець Олег Керчу оформив дубль. А на 41 хвилині зустрічі футболісти "Іллічівця" організували третю результативну атаку, яку влучним ударом головою завершив гравець молодіжної збірної України Іван Ордець.

У другому таймі команда Вадима Зайця відзначилися тричі. На 70 хвилині рівновагу у рахункові встановив Борис Орловський, який вдало пробив головою. А згодом Олександр Семенюк (74 хвилина) та Євген Сантрапинських (78 хвилина) зробили результат 5:3 на користь "Буковини". На жаль, втримати перевагу у рахункові наші земляки не змогли. Під завісу зустрічі відзначилися Торніке Окріашвілі (89, з пенальті) та Владислав Кулач (90). Підсумок матчу – 5:5.

Серед тих гравців, які захищали кольори "Буковини" минулого сезону, у сьогоднішньому матчі було задіяно: Богдана Когута, Артура Новотрясова, Андрія Донця, Різвана Аблітарова, Олега Керчу, Олександра Вечтомова, Владислава Лупашка, Сергія Сібірякова, Романа Дороша, Бориса Орловського, Артема Єлова, Євгена Сантрапинських, Олександра Семенюка, Степана Маковійчука. Зіграв проти "Іллічівця" і новачок "Буковини" - захисник Олексій Дитятьєв. У поєдинкові з маріупольським колективом також взяли участь потенційні новачки чернівецького колективу.