На Буковині селяни самовільно беруть гравій з річок і погрожують інспекторам

Новини Чернівців
1 979
0
На Буковині селяни самовільно беруть гравій з річок і погрожують інспекторам

З початку року в Чернівецькій області до адміністративної відповідальності притягнено 26 осіб, які здійснювали незаконне видобування гравію та піску, завдавши збитків державі на суму 145 тис. гривень. Про це йшлося сьогодні, 10 червня, на апаратній нараді в облдержадміністрації, повідомляє прес-служба ОДА.

4 матеріали передано для подальшого реагування в правоохоронні органи, виставлено 7 претензій на добровільне відшкодування збитків, завданих державі внаслідок самовільного видобування громадянами гравійно-піщаної суміші.

Нині в екологічній інспекції краю зареєстровано проведення руслорегулюючих робіт на 8 ділянках.

"При проведенні природоохоронного контролю за незаконною вибіркою гравійно-піщаної суміші виникає низка проблемних питань. Наприклад, при перевірках на землях водного фонду р.Малий Сірет між Верхньопетрівецькою та Нижньопетрівецькою сільськими радами Сторожинецького району фіксується тенденція масового незаконного видобування гравію та піску місцевими жителями, - повідомив Василь Дутчак. – У ході інспекційних перевірок порушники відмовляються надавати документи, які засвідчують їх особу, тікають з місця події, погрожують інспекторам та вчиняють неправомірні дії".

З метою вирішення таких ситуацій, зазначив посадовець, відомство направило лист до Сторожинецького районного відділу УМВС України в Чернівецькій області щодо об’єднання зусиль при боротьбі з незаконним видобуванням корисних копалин на території Сторожинецького району.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.