Буковинців закликають до пожертв на пам’ятник жертвам голодоморів

Новини Чернівців
1 631
0
Буковинців закликають до пожертв на пам’ятник жертвам голодоморів

В області відкрито банківський рахунок для благодійних пожертв на спорудження в Чернівцях пам’ятника жертвам голодоморів і політичних репресій. Першими кошти на благодійний рахунок внесли голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв, голова обласної ради Михайло Гайничеру, перший заступник голови облдержадміністрації Георгій Галиць, повідомляє прес-служба ОДА.

Маю надію, що небайдужі до своєї історії жителі краю, бізнесмени і політики, благодійники і меценати долучаться до доброї справи, - сказав Михайло Папієв.

Нагадаємо, на місці майбутнього пам’ятника у сквері на розі вулиць Руської-Шевченка в Чернівцях встанволено пам’ятний камінь (на фото). За повідомленням управління культури, на спорудження пам’ятника жертвам голодомору і політичних репресій необхідно близько 800 тис. грн.

Благодійні внески можна внести на р/рахунок 35425032003093 ГУ ДКСУ у Чернівецькій області МФО 856135 ЄРДПОУ 37240220 з поміткою "На спорудження в м. Чернівці пам’ятника жертвам голодомору і політичних репресій".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують