Вода і тепло в Чернівцях подорожчають — Бурбак

Новини Чернівців / топ новини / політика, влада
3 283
0
Вода і тепло в Чернівцях подорожчають — Бурбак

Цього року в Чернівцях зростуть тарифи на воду і тепло. Про це сьогодні заявив народний депутат від ВО “Батьківщина” Максим Бурбак.

- Цього року у Державному бюджеті кошти на компенсацію різниці в комунальних тарифів зменшено на 67%, - сказав нардеп. - Це означає, що достатньо коштів Держбюджет втділити не зможе і доведеться підвищувати тарифи на воду і тепло. Першою ластівкою було підвищення тарифів на воду в Новодністровську, які є тепер найвищими в Україні.

Водночас Максим Бурбак визнав, що іншого способу вийти з кризи, в якій опинився водоканал, не можна.

- Тарифи підвищувати доведеться, - визнав нардеп. - Однак при цьому влада має піти до людей, пояснити їм ситуацію, розмовляти з громадою. Це має бути відкритий процес.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують