У Чернівцях на Червоноармійській викрали вантажний "Мерседес"

Новини Чернівців / кримінал
2 629
0
У Чернівцях на Червоноармійській викрали вантажний "Мерседес"

У Чернівцях 22 січня на вулиці Червоноармійська, 99А, між 16.00 і 21.00 невідома особа заволоділа автомобілем "Мерседес "208Д", державний номер 064-10 МС.

Як повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Чернівецькій області, вантажне авто зеленого кольору було припарковане біля будинку, де проживає його власник.

ДАІ звертається з проханням до можливих свідків незаконного заволодіння транспортним засобом, або тих, хто володіє будь-якою інформацією по даному факту, зателефонувати  за тел: 591-536, 52-54-46, 55-05-13 або на спецлінію 02.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.