У буковинському селі збудують школу за 17,5 млн.грн.

Новини Чернівців
2 381
0
У буковинському селі збудують школу за 17,5 млн.грн.

10 жовтня голова у Путильському районі заклали камінь під будівництво нової школи у селі Усть-Путила. Будівництво нової школи у цьому населеному пункті необхідне, позаяк жоден із чотирьох корпусів старої будови не відповідає державним санітарним нормам.

"На зведення нової школи в Усть-Путилі потрібно 17,5 млн. грн. Цього року для проведення першочергових будівельних робіт вже виділено 4 млн. гривень, і ми сьогодні є свідками успішно розпочатої роботи – зведено 15% цокольного поверху", - сказав голова облдержадміністрації Михайло Папієв.

У школі будуть світлі класи, гімнастичний та спортивний зали, їдальня, філія музичної школи та спортивний майданчик з полем для міні-футболу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують