RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
"Буковина" зіграла внічию з молодіжним складом "Карпат"

22 вересня чернівецька "Буковина" зіграла контрольний матч з молодіжним складом команди елітного дивізіону "Карпати" (Львів). Матч відбувся на львівському стадіоні "Україна".

Як повідомляє прес-служба ФК "Карпати", обидві команди почали гру активно, намагаючись якомога швидше захопити ініціативу. При цьому побудова гри і в господарів, і в гостей була дуже схожою, а в її основі лежав перш за все якісний контроль м’яча з метою доведення кожної контратаки до логічного завершення – удару по воротах суперника. Першими достатньо серйозну загрозу створили буковинці, коли на 5-ій хвилині Олексій Мойсеєнко пройшов по правому флангу атаки до лицьової лінії і виконав простріл. Першим на м’ячі був добре знаний львівським вболівальникам нападник гостей Руслан Платон, який, зігравши на випередженні, пробив метрів з восьми з-під захисника – круглий після удару капітана "Буковини" пройшов над поперечкою.

Що ж до "Карпат", то наша команда перший гострий момент створила за сім хвилин, але він був по-справжньому гольовим. Пресингуючи всією командою гостей в центрі поля, "леви" відібрали м’яча і Сергій Загідулін виконав вертикальну передачу на хід Олександру Кас’яну. Центрфорвард із захсиником на плечах увірвався в карний майданчик і намагався пробити низом у дальній кут повз кіпера "Буковини" Сергія Тукача, який вискочив йому назустріч, але той розгадав намір карпатівця і ногами відбив сферу.

Гарну нагоду відкрити рахунок "Буковина" мала на 29-ій хвилині, пробиваючи штрафний удар по центру воріт метрів з 25-и, призначений за надмірно жорстку гру Якуба Тосіка. Тай загалом треба сказати, що обидві команди грали, не жаліючи ні себе, ні суперника, що загалом не є характерно для товариських спарингів. Але повернімося до штрафного удару: до м’яча підійшли двоє – Володимир Найко і Олександр Якименко. Перший відкотив круглого під удар другому – постріл вийшов дуже "плотний", але на зручній для воротаря висоті і Назарій Лазарський у красивому стрибку зафіксував м’яча у руках. А останню спробу забити в першому таймі здійснив все той же невгамовний Руслан Платон. Помітивши, що кіпер "зелено-білих" трішечки вийшов з воріт, він спробував закинути шкіряну кулю йому за комірець, але трохи не розрахував траєкторію, яка пройшла над поперечкою.

Що ж до другого тайму, то він видався також достатньо цікавим. Щоправда в ньому не було надто багато гострих моментів як біля воріт гостей, так і господарів. Однак обидві команди, навіть незважаючи на численні зміни у стартових складах, демонстрували видовищну гру, в якій були як багатоходові комбінації, так і стрімкі проходи по флангах та по центру, а також чимала кількість ударів з різних дистанцій. Не було лише одного – забитих м’ячів, тож гра закінчилася "на сухо" – 0:0.