RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

"Буковина" з великим рахунком поступилася в Севастополі

Чернівецька "Буковина" у черговому турі першолігової футбольної першості 12 вересня з великим рахунком 3:0 поступилася на виїзді "Севастополю".

Господарі володіли перевагою, яку втілили у три забиті голи вже у пергому таймі. Забивали Карноза (23), Левандовскі (36), Танчик (42).

У другому таймі чернівчани мали кілька нагод скоротити рахунок, але не скористалися ними.

Після матчу "Севастополь" - "Буковина" головний тренер нашої команди Вадим Заяць зазначив, що його підопічні невдало діяли, насамперед, у першому таймі.

Вадим ЗАЯЦЬ, головний тренер ФСК "Буковина": "Хочу привітати "Севастополь" з перемогою. Враховуючи те, скільки помилок припустилася наша команда, можна сказати: ця перемога є закономірною. Те, як ми грали сьогодні у першому таймі, про здобуття очок у Севастополі не могло бути і мови.

Я не можу сказати те, що у порівнянні з кубковою грою "Севастополь" суттєво змінився. Це ми жахливо зіграли у першому таймі. Ігорова дисципліна була до першої результативної атаки. Зрештою, і моментів у "Севастополя" не було. У нас же був якійсь напівмомент. Я бачив, що є проблеми у середній ланці. Хлопці "плавали" на футбольному полі. Багато футболістів, які повинні грати на цих позиціях, просто не тренувалися. Думав, що "досидимо" перший тайм. Ми спостерігали, що "Севастополь" у другому таймі грає трохи слабкіше, аніж у першому. Ми планували зробити дві заміни. Однак, за 15 хвилин кримська команда отримала величезну фору. "Севастополь" просто довів цю гру до логічного завершення".