У жовтих пільгових автобусах Чернівців поставлять білі таблички

Новини Чернівців / Життя
2 358
0
У жовтих пільгових автобусах Чернівців поставлять білі таблички

У пільгових маршрутках Чернівців, які мають жовтий колір, поставлять білі таблички. За словами заступника директора Чернівецького міського центру пасажирських перевезень Георгія Косована, це робиться у зв’язку з неодноразовими зверненнями громадян з цього приводу.

У пільгових автобусах їздять багато пасажирів похилого віку, - каже Г. Косован. - Іноді їм важко розгледіти маршрути, тому ми змінимо колір табличок в маршрутках жовтого кольору з жовтого на білий.

Так, за словами Георгія Косована, вже у п’ятницю білі таблички мають з’явитися на маршрутках №№2 і 23.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують