Хорошковський: «Комунальні тарифи підвищуватимуть не сьогодні»

Новини Чернівців
1 566
0
Хорошковський: «Комунальні тарифи підвищуватимуть не сьогодні»

Під час візиту на Буковину, перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський висловив своє ставлення до підвищення комунальних тарифів населенню. Він запевнив, що найближчим часом це не робитимуть.

- В Україні зараз перебуває місія Міжнародного валютного фонду, – повідомив урядовець – Йде обговорення макроекономічного розвитку. Разом із спеціалістами фонду ми шукаємо спільне бачення формування реального бюджету на 2013 рік. Відносно вимог по підвищенню комунальних тарифів, то вони були і залишаються. Але наша відповідь теж залишається попередньою. Ми не можемо перекладати всю відповідальність виключно на плечі населення. Спершу маємо розробити програму соціального захисту, і тільки після того можемо підійти до цього питання. До речі, тут є і практичний астект. Я впевнений у тому, що якщо підняти сьогодні тарифи, то ми зіштовхнемося з кризою неплатежів.

І, на жаль, не досягнемо успіхів. Тому тут треба рухатися свідомо. Хоча необхідно привести тарифи до собіварстості. Це однозначно. Але це дуже больові точки і для населення, і для уряду.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим