RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Після матчу “Оболоні” та “Буковини” розгорівся скандал

Після матчу київської “Оболоні” та чернівецької “Буковини” розгорівся скандал пов'язаний із діями суддів. Кияни вважають, що арбітр не зарахував голу у ворота чернівчан.
Головним арбітром був харків'янин Володимир Бондар. Асистували Соломчак Т.М. З Тернополя,  Луценко О.А. З Харкова.  Четвертим арбітром був Скрипак С.В. З Київської області.

Головний тренер чернівецької “Буковини” вважає, що судді прийняли правильне рішення під час суперечливого моменту біля воріт “Буковини”. Проте, київські інтернет-ЗМІ розкритикували роботу арбітрів. Як розповів molbuk.ua Вадим Заяць, грою він залишився задоволений.

Гра була непоганою. Ми віддали суперникові ініціативу. Грали на контратаках. Порівняно із минулим роком обидві команди змінилися. Проте, ми грали у свою гру. Шкода, що за рахунку 0:1 не реалізували гольовий момент. До 60-ї хвилини гра проходила у запланованому нами ключі. Після цього не все побачене на полі мене влаштувало.

Проте, це початок сезону. У останні 15 хвилин нам було складно, але команда проявила характер і вистояла. Видно, що у новачків є бажання. Хлопці стараються і виходять на поле із самовіддачею.

Стосовно суперечливого моменту, то я дивився повтор після гри. Із того ракурсу неможливо стовідсотково визначити був гол, чи ні. Проте, я вважаю, що голу не було.
Редактор: misha
23-07-2012, 20:15