Спікер Володимир Литвин просить депутатів прийняти його відставку.
Про це він заявив на засіданні Верховної Ради, передає Українська правда.
"Вчора на 14:30 мене запросили на нараду до президента. Вона закінчилась близько 20 години. В той же час, як сказав один народний депутат, вони розвели їх як котят", - сказав він.
"Але за великим рахунком розвели Україну, розвели народ. І плоди цього "розводу" ми ще будемо пожинати", - зазначив він.
"За таких обставин я прошу розглянути питання і прийняти рішення про мою відставку", - зазначив Литвин.
"Тому прохання зараз поставити це питання, включити його до порядку денного, у вас є доблесний товариш, який мене здав повністю", - сказав Литвин, вочевидь маючи на увазі свого заступника Адама Мартинюка, який оголосив розгляд законопроекту у вівторок.
"Тому прошу, включіть до порядку денного і завтра розглянути рішення з цього приводу. Будь-ласка, Адаме Іванович, ставте це питання", - додав він.
У свою чергу комуніст Сергій Гордієнко обурився, що Литвин звинуватив парламент та Мартинюка, що той його здав.
"Хотів би привернути увагу до частих випадків, коли були складні законопроекти, Володимир Михайлович литвин здавав увесь український парламент і нас разом з вами, покидав залу, доручаючи вести засіданні першому заступнику", - сказав Гордієнко.
У свою чергу "регіонал" Олександр Єфремов заявив, що голосування у вівторок відбувалося законно без будь-яких порушень.
"Ми що, десь таємно щось робили?.. Ми пройшли все, що треба було пройти за регламентом з цього питання і більшістю проголосували", - сказав він.
Єфремов запропонував заспокоїтись і обговорити це питання.
Після цього було оголошено перерву на 30 хвилин для того, щоб прийняти рішення про подальші дії.
15 хвилин тому свою відставку підветрдив віце-спікер Микола Томенко.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.