RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

У Чернівцях під час концерту збиратимуть гроші для хворої дівчинки

У Чернівцях у неділю, 24 червня, о 18.00 в Літньому театрі Центрального парку відпочинку ім.Т.Шевченка відбудеться благодійний концерт Заслуженої артистки естрадного мистецтва України Христини Охітви.

Як повідомили у прес-службі міської ради, вона приїде до Чернівців в рамках концертного туру "З Україною в серці". Також в концерті візьмуть участь друзі та гості співачки: віртуоз-баяніст Іван Чурілов, скрипаль Віктор Крисько, дует "Писанка", театр циганської пісні "Підкова", поетеса Тамара Севернюк, народна артистка України Лілія Сандулеса, фанк-роковий гурт "Гуцул Каліпсо", народний хореографічний ансамбль "Україночка", студія сучасного танцю "ХХІ століття" та шоу-гурт "Вікторія". Вхід на концерт – вільний.

Під час концерту буде проведений збір коштів для 14-річної Наталки Урсулян, яка терміново потребує операції з пересадки нирок. Нагадаємо, ця дитина вже третій рік перебуває на стаціонарному лікуванні в дитячій лікарні "Охматдит" в м.Києві на постійному гемодіалізі, проте цими вихідними Наталка приїде додому, а у неділю, як обіцяють організатори, завітає на концерт до Літнього театру. Вартість потрібної її операції складає 40 тисяч доларів, наразі ж на її рахунку вдалося назбирати майже половину необхідної суми. Втім, заспокоюватись ще зарано. Завдяки своїй щирій допомозі кожен, хто завітає на цей благодійний концерт, зможе долучитися до врятування людського життя!

Також гроші для Наталки можна перераховувати на відкритий її матір’ю рахунок за наступними реквізитами: "Ощадбанк" 10025/08, р/р 290959009, МФО 356334, код 09356307, о/р 29055, Урсулян Тамара Василівна. Сектор інформації та зв’язків з громадськістю
Редактор: misha
22-06-2012, 20:39
Коментарів 0 Переглядів 2 093

Теги -

Відзначили нагородами відзнаками військових, правоохоронців, волонтерів, службовців.


Жінка з перших днів великої війни служить на передовій.
• Новини партнерів
iPhone 14 Pro Max ціна в Одесі, Україна
ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Відзначили нагородами відзнаками військових, правоохоронців, волонтерів, службовців.


«Велика проблема» - закінчуються сквери. Блог Ярослава Волощука
На Чернівці насувається "велика проблема" - закінчуються сквери.
«Коротка людська пам'ять…» Блог Надії Будної
Минуло 40 днів, як під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку загинув мій племінник Богдан Мердак

Цей центр розвитку насамперед про сучасність і прогрес, де навчальний процес не є нудним, а захопливим, цікавим і пізнавальним. У стінах освітньої студії Bloom панує своя особлива атмосфера, у якій креативні й професійні викладачі знайдуть відповіді на всі запитання, які цікавлять маленьких дослідників.

Якщо ваша дитина любить малювати, нестандартно описує навколишній світ, цікавиться писанкарством чи іншим видом живопису, спішимо повідомити, що набір на новий навчальний рік у дитячу художню студію образотворчого мистецтва "Камея" ще триває. До речі, записатися на курс можуть не тільки школярі, а й студенти.

"Контінентал Фармерз Груп" розпочала викопування картоплі, під яку у 2023 році відвела понад 2,1 тис. га. Роботи стартували на Тернопільщині. Першими викопують ранні насіннєві й продовольчі сорти картоплі.

Досі думаєте, де можна знайти якісне й надійне обладнання такого типу не за всі гроші? Нагадаємо вам про відому на Буковині й за її межами компанію Jv-Kamin.

Із 1 червня тариф на електроенергію для населення становить 2.64 грн за кВт.
Голова Правління АТ "Чернівцігаз" Віктор Горда відзначив чемпіона та призерів Чемпіонату Світу грошовими преміями. 
• Теги