RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

"Буковина" перемогла в Миколаєві

МФК "Миколаїв" - "Буковина" - 1:2 (0:1)

14 квітня. Миколаїв. Центральний міський стадіон.

Арбітр – Кутаков (Бровари, Київська область), асистенти арбітра – Попельницький (Кіровоград), Шудрик (Сімферополь), четвертий арбітр – Калита (Миколаїв), інспектор ФФУ – Малаховський (Запоріжжя).

МФК "Миколаїв": Чуваєв, Зелді, Олефір, Волков, Гудзікевич (Ковальов, 78), Чаус, Родевич (Колодін, 65), Семенина, Бровкін (Костюк, 46), Голенков, Соляник (Чучман, 65). Запасні: Васильєв, Чорній, Коц. Тренер – Руслан Забранський.

"Буковина": Мусієнко, Мельник (Найко, 81), Басов, Циколія, Бровченко, Гунчак, Дорош, Яворський (Орловський, 90+6), Крамар, Сантрапинських, Семенюк (Степанков, 70). Запасні: Тукач, Монастирський, Орловський, Ушаков. Тренер – Вадим Заяць.

Голи: Семенюк (8), Семенина (55), Бровченко (90+3).

Попередження: Голенков (23), Сантрапинських (39), Крамар (43), Волков (58), Степанков (80), Чаус (85), Бровченко (90+2).

Вилучення: Голенков (48, друге попередження), Крамар (84, друге попередження).

Напередодні матчу з МФК "Миколаїв" у нашої команди були кадрові проблеми. Зокрема, через травми у Миколаїв не поїхали досвідчені Олег Керчу та Степан Маковійчук. А ось захисник Олександр Вечтомов пропускав сьогоднішній матч через перебір жовтих карток.

На 3 хвилині матчу шанс відзначитися мав екс–гравець "Буковини", а нині капітан МФК "Миколаїв" Володимир Олефір. Після розіграшу кутового досвідчений захисник завдав удару по воротах "Буковини". У цьому епізоді вдало діяв наш голкіпер Олександр Мусієнко. Через хвилину на "побачення" з воротарем господарів вийшов Юрій Бровченко. На жаль, переграти Олега Чуваєва він не зміг.

А на 8 хвилині зустрічі підопічні Вадима Зайця зуміли вразити "рамку" суперника. Після подачі зі штрафного м’яч у ворота "Миколаєва" переправив Олександр Семенюк. На 19 хвилині матчу на ударну позицію виходив Тарас Яворський. "Постріл" Тараса заблокував гравець МФК "Миколаїв".

За 12 хвилин до завершення основного часу удару по воротах миколаївської команди завдав Сергій Басов – шкіряну кулю забрав Олег Чуваєв. Згодом наш воротар Олександр Мусієнко зумів зреагувати на удар Олексія Родевича. На 38 хвилині удару з метрів двадцяти завдав Тарас Яворський – повз "рамку". А під завісу першої половини гри міг оформити дубль Олександр Семенюк. Після удару гравця "Буковини" вдало зіграв Олег Чуваєв.

У дебюті другого тайму небезпечного удару завдав Руслан Гунчак. Шкіряна куля пройшла над поперечиною воріт суперника. А на 55 хвилині гри підопічним Руслана Забранського вдалося зрівняти результат. Один із кращих гравців у складі "корабелів" Ігор Семенина удар із метрів двадцяти двох надіслав м’яча у дальню "девятку" воріт "Буковини". Через сім хвилин "пострілу" по "рамці" "Миколаєва" завдавав Роман Дорош. Голкіпер суперника з другої спроби накривав м’яча.

На жаль, під завісу основного часу буковинці залишилися вдесятьох. Арбітр гри вдруге "запалив" жовте світло перед Антоном Крамаром, якому довелося достроково завершити матч. Зазначимо, що миколаївці також вже грали у меншості. Через друге попередження поле на 48 хвилині зустрічі залишив Антон Голенков.

Вже у додані хвилини підопічні Вадима Зайця таки зуміли вирвати перемогу. Після індивідуальних дій Євгена Сантрапинських, влучного удару головою завдав Юрій Бровченко, який забиває вже другий матч поспіль. "Буковина" перемогла з рахунком 2:1.

Сподіваємося, що свою переможну серію наші земляки продовжать 21 квітня. Цього дня буковинці зіграють у рідних стінах із вінницькою "Нивою".