Лісгосп на Буковині заплатив 300 тисяч за фіктивними актами

Новини Чернівців / кримінал
2 301
0
Посадовці одного з лісгоспів Буковини заплатили приватній фірмі 315 тисяч гривень за роботи, які не виконувались. Зловмисників викрили співробітники СБУ в Чернівецькій області.

Встановлено, що державний лісгосп уклав угоду з приватним підприємством щодо виготовлення державних актів на право постійного користування лісовими угіддями площею 7,6 тис. га. Геодезичні роботи підприємці навіть не починали, натомість, зловживаючи службовим становищем, підготували фіктивні акти, до яких внесли завідомо неправдиві відомості про здійснені обсяги робіт, що передбачалися угодою.

Відповідальні особи лісгоспу цих порушень "не помітили" та підписали акти, на підставі чого держпідприємством було перераховано приватній фірмі 315 тис. гривень, чим завдано державі значних збитків. За матеріалами СБУ органами прокуратури за фактом неналежного виконання своїх службових обов’язків з боку посадових осіб лісгоспу, що спричинило тяжкі наслідки, порушено кримінальну справу, за ч.2 ст.367 (службова недбалість) та за фактами зловживання службовим становищем і службового підроблення посадовцями приватного підприємства за ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України. Триває слідство, повідомляє прес-служба УСБУ в Чернівецькій області.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався