На захист річки Прут від витоку каналізаційних нечистот в районі Чернівців виділли 298 тис. гривень.
Про це повідомили у прес-службі Чернівецької ОДА.
Це дасть змогу забезпечити стабільну роботу каналізаційної системи міста та запобігти аварійним скидам неочищених стічних вод у Прут. Окрім того, буде створено спеціальну комісію, яка обстежить стан всіх інженерних споруд через річку.
Також погоджено виділення Глибоцькій райдержадміністрації коштів в сумі 100 тис. грн. для надання матеріальної допомоги з метою поліпшення житлових умов багатодітній мешканці села Кам’янка, житловий будинок якої постраждав внаслідок минулорічної повені.
18-11-2011, 18:02
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
1 612