Особняки в районі вулиці Винниченка у Чернівцях не зноситимуть

Новини Чернівців / новини
3 080
0
Особняків в районі вулиці Винниченка у Чернівцях не зноситимуть. Деякі будинки там збудовані зовсім недавно і знаходяться в хорошому стані. Їхні мешканці не раз влаштовували протести проти знесення.

Про це molbuk.ua повідомили у Департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин.

- Там і справді планували багатоповерхову забудову від продовженого проспекту Незалежності – до вулиць Миру та Кармелюка,- розповідає головний архітектор міста Сергій Гомонович. - У цьому районі переважає садибна забудова. Причому деякі будинки збудовані зовсім недавно і перебувають у хорошому стані. Тому ми переглянули своє рішення і пішли назустріч мешканцям – вирішили не зносити ці садиби. А багатоповерхівки продовжуватимуть споруджувати на вулиці Будівельників.

Нагадаємо, що раніше планувалося знесення особняків у районі вулиці Винниченка для забудови багатоповерхівок.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують