У Чернівцях на міському пляжі відбудеться «Студентська республіка»

Новини Чернівців
2 498
0
30 та 31 липня на міському пляжі Чернівців відбудеться фестиваль "Студентська республіка". Про це molbuk.com повідомив начальник управління сім’ї, молоді та спорту Чернівецької ОДА Олександр ДОВГАНИЧ.

За його словами, захід збере приблизно 120 студентів.

"Відбуватимуться вибори мера та депутатів студреспубліки. Наразі точно візьмуть участь у заходах чотири команди по 30 осіб – з Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Буковинської Державної Фінансової Академії, ЧТЕУ КНТЕУ та Буковинського медичного університету. Студенти гратимуть у футбол, волейбол, пейнтбол. Кожен отримуватиме бали за перемогу. А два студенти, які наберуть найбільше балів, автоматично стануть депутатами - "мажоритарниками" студентської республіки", - додав О. Довганич.

Крім того, на фестивалі відбудеться конкурс "Міс "Студентської республіки" та гала-концерт.

Як повідомив Олександр Довганич, на проведення фестивалю держава виділить приблизно 30-50 тисяч гривень.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.