RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Впродовж одного дня міліція затримала двох чернівчанок за крадіжки мобільних телефонів. Зокрема, до Шевченківського райвідділу міліції звернувся 45-річний чернівчанин із заявою про те, що на вулиці Вижницькій обласного центру невідома жінка під приводом зателефонувати заволоділа його мобільним телефоном "Нокіа". Вжитими заходами співробітники райвідділу міліції "по гарячих слідах" за скоєне затримали 31-річну чернівчанку.

52-річний чернівчанин звернувся до Першотравневого райвідділу міліції та повідомив, що біля ринку, який знаходиться на вулиці Руській міста Чернівці, невідома жінка відкрито заволоділа його мобільним телефон "Нокіа". Вжитими заходами співробітники Батальйону патрульної служби міліції за скоєне затримали 39-річну чернівчанку. Речовий доказ вилучений. Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС області.
Редактор: Igor
24-06-2011, 12:40
Коментарів 0 Переглядів 2 619

Теги -
• Новини партнерів
iPhone 14 Pro Max ціна в Одесі, Україна
ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Отримав прапор із підписом Залужного. Блог Надії Будної
Отець Василь Гасинець допомагає українському війську з 2014 року.
Навіщо нам той Бахмут? Блог Ярослава Волощука
Не претендую на місце Арестовича і великого військового експерта
ВІДЕО Переглянути все відео

У Приватному вищому навчальному закладі "Буковинський університет" відбувся[i] Благодійний культурно-мистецький марафон "Борітеся – поборете!".

У Чернівцях дистанційно опанувати німецьку мову, відшліфувати вимову та граматику допоможуть у Центрі німецької мови, який є офіційним партнером Goethe-Institut.

На полях триває підживлення озимих культур, під які цього сезону відвели 79,6 тис. га.

Яким був розвиток цього структурного підрозділу Буковинського державного університету, нам розповів БІЛООКИЙ В'ЯЧЕСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ – декан стоматологічного факультету, доктор медичних наук, професор кафедри хірургії БДМУ, лікар хірург вищої категорії.
• Теги