Міліція Буковини затримала двох квартирних крадіїв

Новини Чернівців / кримінал
2 580
0
Правоохоронці затримали двох раніше засуджених буковинців, які впродовж трьох років здійснили низку крадіжок з квартир і офісів у Чернівцях. Про це повідомив начальник УВС області Микола Харабара сьогодні під час прес-конференції.

За його словами, тягли злодії все, що могли, навіть труби і системи опалення з офісів. Потім крадене збували через таксистів.

Доведено причетність затриманих до 12 крадіжок з квартир і 37 крадіжок з офісів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.