Жінки у Чернівцях заробляють значно менше за чоловіків

Новини Чернівців / економіка, бізнес / гроші / суспільство / новини
1 601
0
У 2010р. середній заробіток жінок Чернівецької області був на 111 грн. або на 6,1% меншим, ніж чоловіків та складав 1721 грн.

Така відмінність у розмірах заробітної плати спостерігалось у працівників більшості видів економічної діяльності Чернівців та області. Зокрема, на підприємствах діяльності пошти та зв’язку жінки отримували заробітну плату на 640 грн. або на 30,1% меншу, ніж чоловіки, у сфері фінансової діяльності – на 631 грн. або на 18,4%, на підприємствах діяльності транспорту та зв’язку на 379 грн. або на 18,8%.

У 2010р. на підприємствах області було зайнято 76,6 тис. жінок (54,6% чисельності штатних працівників).
Найбільше жінок зайнято у сфері охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (78,6% від загальної кількості зайнятих відповідного виду діяльності), в закладах освіти (72,4%), та на підприємствах промисловості (36,5%). Про це повідомило Головне управління статистики Чернівецької області.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.