
Старший солдат Володимир НІКОЛАЄВ родом із села Черепківці Глибоцької селищної громади. Воїн служить старшим навідником протитанкового взводу роти вогневої 108 окремого гірсько-штурмового батальйону. Його історія – приклад мужності.
Про це ідеться у публікації "МБ" від 29 травня, пише molbuk.ua
"На захист держави стали безліч людей"
24 лютого 2022 року, коли окупанти перейшли кордон, Володимир Ніколаєв разом з іншими тисячами добровольців пішов до ТЦК. Володимир уже мав бойовий досвід в зоні АТО в період з 2017 по 2018 роки. Володимир пригадує, що в 2022 році було безліч людей, які хотіли стати на захист держави.
Уже в ТЦК чоловіка відібрали на службу до 10 окремої гірсько- штурмової бригади "Едельвейс". На початку лютого 2023 року Володимира перевели до роти вогневої підтримки 108 окремого гірсько-штурмового батальйону, дислокованого в Чернівцях.

Володимиру Ніколаєву запропонували вибір між великокаліберним кулеметом і ручним протитанковим гранатометом Carl Gustaf, який він мав освоїти. Чоловік, не вагаючись, обрав гранатомет. Згадує, як здійснив з нього свій перший постріл, як відчув всю потужність цієї зброї, те, як нею можна наводити страх на ворогів і нищити їхню техніку. Після завершення навчання Володимир почав виїжджати на позиції.
Отримав медаль за поранення
Зі своїм гранатометом Володимир неодноразово брав участь у відбитті ворожих штурмів. Іноді ворог скидав на позицію Володимира боєприпаси.
У лютому боєць отримав поранення: кілька дрібних осколків влучили в обличчя. Після лікування швидко став у стрій і далі виконував бойові завдання. П’ятого квітня цього року наказом міністра оборони Володимира Ніколаєва нагородили медаллю за поранення.
Буковинець запевняє: готовий виконувати бойові завдання стільки, скільки це буде потрібно.
Головне, щоб у перервах мав змогу поїхати у відпустку побути із сином та рідними і морально відпочити.
Володимир вважає, що так чи інакше воювати доведеться всім. Тому потрібно себе готувати до цього як морально, так і фізично.
Не менш важливо обрати правильний підрозділ, де ви знайдете своє місце зі зброєю в руках.
Читайте також: "Лопатою бац – і вийшов козак": доброволець із Чернівців на фронті створює вироби із глини
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram