Чернівецький ліцей ім. А. Кохановського №22 перевели на дистанційне навчання через ремонт вбиральні. Його планують закінчити до 31 січня.
Про це пише molbuk.ua.
Ремонт пов'язаний з аварійним станом водяних стояків, а саме: у вбиральні для хлопців на першому поверсі й для дівчат – на другому.
Ми писали:
У Чернівцях один із ліцеїв перевели на дистанційне навчання: яка причинаДиректорка навчального закладу, Олександра Бабій, каже, що для ремонту викликали державну комунальну службу.
"Це жіноча вбиральня для старших дітей. Місто-сервіс підозрює, що вся справа у водяному стояку. Тому ми й закрили дві кабінки, а інші продовжують працювати.
По цьому стояку і через вбиральню, що на першому поверсі вода та нечистоти потрапляли в укриття. І тут питання: куди помістити дітей в разі повітряної тривоги, бо безпека на першому місці. Щоб не розбивати всі вбиральні, ми перекрили лише цю, аби побачити чи потраплятиме вода до сховища знову. Через це роботу на два дні призупинено", – пояснює Олександра Ігорівна.
Директорка каже, роботи планують закінчити до 30 січня. Проте причину несправності досі намагаються виявити.
Дистанційно навчаються лише учні 5-11 класів. Молодші школярі – очно. Це пов’язано з тим, що для дітей з 1 по 4 клас є окреме сховище, розраховане на 320 місць.
Відремонтована вбиральня для дітей 1-4 класів
Сховище для дітей 5-11 класів
"Запитують, чому ми не розпочали роботи раніше, а зараз, коли діти лише повернулися з канікул. Але це вимушений перехід на дистанційне навчання через аварійну ситуацію. Якби вона трапилася влітку, ми б тоді це зробили", – каже Олександра Бабій.
Директорка додає - водоканал прочистив усі каналізаційні люки.
Також вона зазначає, що раніше працювало лише три вбиральні. Четверту, чоловічу, відновлювали з нуля, адже вона довгий час виконувала роль складу.
"В ліцеї навчалося 300 хлопчиків, і всі ці діти майже 30 років ходили в одну вбиральню", – зазначає директорка.
Крім проблеми з водяним стояком, стіни ліцею страждають від сирості, що зумовлена часом, адже ліцею вже 217 років.
"Ми зробили систему вентиляції, опалення та водовідведення. Також провели гідроізоляцію. Замінили труби, тому що попередні були такі старі, що розвалювалися. Волога нас з'їдає. Спілкувалася з фахівцями будівельної галузі. Порадили зробити систему вентиляції. Альпіністи навіть наверх виводили трубу системи вентиляції, щоб витягувати всю вологу, проте це не допомогло. Сирість і зношені каналізації – проблема всіх старих будівель", – розповідає Олександра Ігорівна.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Сьогодні, 08:58
0
897