Потоваришувала з буковинкою: шведка виготовляє унікальні листівки та допомагає ЗСУ

Новини Чернівців
1 223
0

Мінна Хатті зі Швеції активно допомагає Україні, перетворюючи творчість на підтримку. Вона виготовляє унікальні листівки, а кошти від їх продажу передає на потреби ЗСУ.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.



Свою діяльність Мінна розпочала з вареників, які купувала у себе на батьківщині в українських жінок. Саме під час таких покупок вона познайомилася з Нелею Заяц, фізикинею-ядерницею із Новодністровська. Їхнє знайомство переросло у справжню дружбу, що стала основою для взаємного культурного обміну та підтримки України у важкі часи війни.





Нещодавно Мінна Хатті відвідала Новодністровськ із черговою партією допомоги. У місті та прилеглих селах вона познайомилася з роботою місцевих волонтерських центрів і долучилася до різних ініціатив. Зокрема, шведка завітала до цеху "Світлячків", які виготовляють дрони та димові шашки, та зробила пожертву у розмірі 10 000 гривень.









Крім того, Мінна відвідала осередок ФБ "Фундація підтримки та розвитку" та взяла участь у плетенні маскувальної сітки.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують