Weather

У Чернівцях засудили двох чоловіків, які виготовляли і продавали наркотики

Новини Чернівців
983
0

Фото ілюстративне

36-річний та 49-річний жителі Чернівців організували виготовлення в облаштованій ними нарколабораторії в Чернівцях та подальший збут амфетаміну в особливо великих розмірах. Їх засудили до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура, пише molbuk.ua



Наркоділки закуповували сировину дистанційно та одержували через службу доставки, а готові наркотики продавали у Чернівцях.

За публічного обвинувачення прокурорів Чернівецької обласної прокуратури чернівчан визнали винними за ч. 2 ст. 306, ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 313, ч. 2 ст. 315, ч. 2 ст. 317 КК України.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП у Чернівецькій області за оперативного супроводу Управління по боротьбі з наркозлочинністю ГУНП в Чернівецькій області.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують