Прославляють Чернівці на спортивній світовій арені: міська рада шукатиме квартиру для відомих сестер-спортсменок

Новини Чернівців / новини
1 786
0


Депутати Чернівецької міської ради проголосували протокольне рішення, щоб надали квартиру для сестер-спортсменок Марії та Соломії Винник.

Депутат міської ради Олексій Каспрук запропонував на сесії протокольне рішення, пише molbuk.ua.



"Дві сестри Винник прославляють наше місто на спортивній світовій арені. Вони займаються боротьбою. Так сталося у їхній родині, що трагічно загинули батьки. Міська влада тоді надала у власність цій багатодітній родині квартиру, в якій вони проживали на той момент. Але там шестеро людей у двокімнатній квартирі – це не зовсім комфортні умови. Дуже би хотілося, щоб дівчата залишалися у Чернівцях і продовжували свою кар’єру. Виховували молоде покоління. Тому прошу підтримати протокольне доручення управлінню комунального майна знайти можливість і виділити дівчатам відповідну житлову площу", - сказав Олексій Каспрук.

"За" це проголосувало 30 депутатів.

Раніше повідомлялося, що чернівчанка Соломія Винник стала чемпіонкою світу з вільної боротьби у віці до 23 років.

Чернівецька борчиня Марія Винник здобула бронзову медаль на міжнародному рейтинговому турнірі Zagreb Open 2024.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У мікрорайоні Чернівців - пожежа: горить велика територія
15 384
У Чернівцях студенти-пенсіонери відгуляли випускний
12 713
У холодильнику у дитсадку зберігали пиво: у Чернівцях перевірили харчоблоки і виявили серйозні порушення
7 952
У Чернівцях біля ліцею дитина зламала дерево сакури: мати просто спостерігала - відео
7 837
Вийшли всім селом із прапорами та калачами: на Буковині зустріли воїна, який повернувся з полону - відео
5 483
У Чернівцях викрили жінку, яка поцупила з храму електричний сходовий підйомник для людей з інвалідністю
5 450
П'ять квартир та офіс дружини: що задекларував новий головний прокурор Буковини
5 386
Прив'язали до мотоцикла і волочили: росіяни жорстоко стратили українського полоненого
4 940
У Чернівецькому університеті стартувала вступна кампанія - фото
4 867
На Буковині - новий прокурор: хто ним став
4 258