Weather

Відкриття за допомогою гранту студії декору та загибель на війні випускника ЧНУ: головні новини минулої доби

Новини Чернівців
1 142
0


Вічна слава і пам'ять. На війні загинув випускник ЧНУ Михайло Кузьмін

14 вересня під час бойових дій на Запорізькому напрямку загинув випускник кафедри комп'ютерних систем та мереж ЧНУ ім. Ю. Федьковича Михайло Кузьмін. Читати за покликанням.





"За допомогою гранту здійснила мрію": підприємиця відкрила студію декору та подарунків — фото

Тетяна Граб – викладачка вокалу в музичній школі селища Берегомет. Вже декілька років вона захоплюється аеродизайном – облаштовує фотозони з повітряних кульок на дні народження. У липні жінка відкрила студію декору та подарунків "Кульки ВІкульки", скориставшись грантовою програмою "Власна справа". Читати за покликанням.



Кадрові зміни в ЧНУ: оприлюднили список претендентів на деканів факультетів

На сайті Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича оприлюднили список претендентів на деканів на семи факультетах та директора одного інституту. Читати за покликанням.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують