На Буковині в селі Магала вчора, 2 серпня, сталася аварія за участю трьох автівок.
Про це
повідомили в поліції Чернівецької області.
"Попередньо правоохоронці встановили, що 33-річний водій автомобіля "ВАЗ-2106", проявив неуважність, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з зустрічною автівкою "ВАЗ-2105", яким керував 58-річний житель с. Магала, з подальшим зіткненням з мікроавтобусом "Mercedes-Benz Sprinter". У результаті ДТП 58-річний кермувальник автомобіля "ВАЗ-2105" отримав травми. Медики госпіталізували потерпілого до лікарні для надання необхідної допомоги", - повідомили в поліції.
Наразі слідчі поліції внесли відомості про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування триває.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Сьогодні, 11:26
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
1 077