Заробляв 150 тисяч за місяць: на Буковині судитимуть наркоторговця

Новини Чернівців / кримінал
1 510
0

У Чернівецькій області судитимуть чернівчанина, за виготовлення та розповсюдження наркотиків з місячним доходом у 150 тисяч гривень.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Чернівецькій області.



Слідчі поліції зібрали доказову базу нелегального бізнесу 42-річного жителя Чернівців, який облаштував "міні-лабораторію" з виготовлення амфетаміну у великих розмірах, з метою подальшої реалізації його на території обласного центру. За скоєне чоловіку загрожує покарання до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Протиправну діяльність 42-річного чернівчанина викрили оперативники Управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП в Чернівецькій області спільно з колегами з Чернівецького районного управління поліції у квітні. Правоохоронці з’ясували, що чоловік з січня по березень цього року займався виготовленням, а в подальшому продажем наркотиків на території обласного центру.

Проводячи досудове розслідування, поліцейські задокументували декілька фактів збуту зловмисником згортків із амфетаміном. Крім цього, під час проведення низки поліцейських заходів співробітники поліції виявили і вилучили у нього: знаряддя для охолодження прекурсорів і виготовлення наркотиків, колби, кислоти, прекурсори, готовий до продажу амфетамін, канабіс та інші речові докази.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури завершили досудове розслідування, матеріали якого з обвинувальним актом скерували до суду для розгляду. Фігуранту інкримінують вчинення злочинів, передбачених:

- ч. 1, 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів);

- ч. 1 ст. 313 (Викрадення, привласнення, вимагання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, чи заволодіння ним шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем та інші незаконні дії з таким обладнанням);

- ч. 2 ст. 311 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) Кримінального кодексу України.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Гроза, град, сильний вітер: на Буковині очікується різка зміна погоди
10 284
У Чернівцях у річці Прут втопився 22-річний хлопець
9 006
"Це могло мене вбити": у Чернівцях величезна гілка впала на авто з відомим науковцем - відео
8 187
Спіймали чоловіка, який кілька місяців "мінував" школи у Чернівцях: ким він виявився
5 675
Злива, гроза, буревій, град: Буковину накрила негода
4 452
Стало відомо про загибель воїна із Буковини Андрія Кирстюка
4 194
Пошкоджені будинки та повалені дерева: на Буковині через негоду понад 32 тисячі людей залишилися без світла
4 133
Востаннє ремонтували пів століття тому: на Буковині відновлюють важливий міст - фото
3 930
Світла не буде півтора години: у Чернівцях через аварійну ситуацію запровадили відключення
3 862
У Чернівцях ожила «Трояндова легенда»: в центрі міста проводять нову театралізовану виставу
3 394