Четвер, 24 липня 2025

Можна побачити Карпати: Національний природний парк на Буковині розробив 3D-тур

Новини Чернівців
1 336
0


Усіх любителів природи та шанувальників віртуальних пригод запрошують на 3D-тур по території Національний природний парк "Черемоський".



У віртуальній подорожі можна побачити красу та різноманіття природи, що приховані в мальовничих куточках парку. Також можна дізнатися про унікальні природні об'єкти, збережені на території парку.

3D-тур вдалося зробити завдяки передовій технології.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.