Підпалили машини старости села та вимагали гроші від підприємця: на Буковині викрили дві злочинні групи

Новини Чернівців / новини / гаряча тема
7 221
0


На Буковині викрито дві злочинні групи, які вимагали у підприємця 10 000 доларів США, погрожували та знищили майно старости села.


Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.



За даними слідства, 51-річний житель Чернівців, заручившись підтримкою трьох спільників, погрожуючи фізичною розправою, вимагали 10000 доларів США від підприємця з Львівщини. Щоб довести серйозність своїх намірів, застосовуючи насильство, особи змусили громадянина перерахувати їм через мобільний додаток на визначений рахунок понад 50 000 гривень.

Крім того, встановлено що один із учасників вказаної злочинної групи, 53-річний чернівчанин, разом зі 54-річним спільником причетні до підпалу двох транспортних засобів, які належали сім’ї старости села на Буковині.













Ще один автомобіль, якій належав третій особі, він підпалив самостійно. Також слідчі з’ясували, що після підпалу, чоловіки погрожували старості села фізичною розправою та знищенням майна, якщо він не відмовиться від займаної посади.

Читайте також: У виправній колонії на Буковині готувались покарати вбивцю кримінального авторитета з Чернівців "Пачі”

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури та Чернівецької окружної прокуратури викрито та повідомлено про підозру учасникам двох злочинних груп за фактами вимагання, умисного знищення чужого майна та погроз службовій особі селищної ради (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 194, ч. 2 ст. 194 та ч. 1 ст. 350 КК України).

Наразі вирішується питання щодо обрання всім п’ятьом учасникам злочинних груп запобіжних заходів.

Досудове розслідування у вказаних кримінальних провадженнях здійснюють слідчі СУ ГУНП у Чернівецькій області за оперативного супроводу співробітників Управління карного розшуку та Управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

02:00
Розчинна проти заварної: ось яка кава корисніша насправді
01:45
5 неефективних вправ, які варто припинити виконувати у спортзалі
01:30
Її не потрібно дотримуватись щодня. Названо найкращу дієту для схуднення
01:15
Ці 5 горіхів найкорисніші для вашого здоров'я: варто додати їх на тарілку
01:00
Небезпечно для очей: скільки часу можна дивитися телевізор без шкоди?
00:30
Чому корисно пити чай із кориці: названо 7 цілющих властивостей цього напою
00:30
Що станеться з організмом, якщо регулярно їсти насіння чіа: дієтологи дали відповідь
00:15
Як зробити рушники м'якими без кондиціонера: метод шокує простотою

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм