У Чернівецькій області обліковується 1785 захисних споруд. Але 300 з них непридатні для використання.
Про це під час брифінгу повідомив начальник управління цивільного захисту населення Чернівецької ОВА Олексій Гайдай.
“Стан готовності укриттів різний. Спочатку військової агресії стан був значно гіршим, але їх вже привели до ладу. Вичистити, провели комунікації, частково інтернет”, - сказав Олексій Гайдай.
Водночас 300 захисних споруд непридатні. Але їх поки не планують списувати.
“Маємо приблизно 300 захисних споруд, в яких зруйновані комунікації ще з часів Радянського Союзу. Їх неможливо використовувати, бо вони вологі, затоплені. Є такі, що впродовж 20 років постійно підтоплювалися грунтовими водами. Ми їх не списували, бо у воєнний час можуть знадобитися приміщення. Крім того, це складна процедура. Але після війни це плануємо зробити”, - зазначив посадовець.
Читайте також:
Після київської трагедії: Запаранюк перевірить укриття на БуковиніЗа словами Олексія Гайдая, у Чернівецькій області один із найвищих відсотків кількості укриттів.
“Звісно, у Чернівецькій області не може 100% населення укритися у захисних спорудах, тому що їх в недостатній кількості. Але якщо по Україні можливість укриття населення в середньому складає від 10 до 12%, то у нас відсоток укриття доходить до 20%”, - сказав Гайдай.
2-06-2023, 18:29
1
1 675