У 70 років отримала водійське посвідчення: мама ексголови Чернівецької облради їздить у США на Tesla

Новини Чернівців / новини
9 644
0


Мама колишнього голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна у 70 років отримала водійське посвідчення.

Про це Іван Мунтян написав на своїй фб-сторінці, вітаючи маму з днем народження.

“Попри всі випробування і труднощі, які випали на її долю, вона завжди вміє бути оптимісткою і навчила цього усіх своїх дітей. Тільки уявіть собі: наша мама до свого 70-літнього ювілею здала іспит на водіння автомобіля, отримала права і ось уже 6 років водить авто в Сполучених Штатах Америки”. - написав Іван Мунтян.





Відомо, що Іван Мунтян народився у селі Опришени Глибоцького району у багатодітній родині, де виховували 13 дітей. Зараз багато родичів Івана Мунтяна проживають у США.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.