Вівторок, 01 квітня 2025

Бешлей може стати знову начальником: його поновлять на посаді директора департаменту ЖКГ

Новини Чернівців / новини
2 106
0


Колишнього начальника департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради Володимира Бешлея буде поновлено на посаді.

Про це повідомили у юридичному відділі Чернівецької міської ради.



“У єдиному державному реєстрі судових рішень Верховним Судом оприлюднено постанову від 26.10.2022 року у справі №600/643/21-а за позовом Бешлея В.В. до Чернівецького міського голови про визнання протиправними розпоряджень та поновлення на роботі. Вказаним судовим рішенням Бешлея В.В. поновлено на посаді директора Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради.
Враховуючи положення частини 6 статті 235 КЗпП України про те, що рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого працівника, прийняте органом, який розглядає трудовий спір, підлягає негайному виконанню, відділом  з питань кадрової роботи міської ради готується розпорядження про поновлення Бешлея В.В.  на роботі на вказаній посаді”, - зазначили у міській раді.

Також повідомили, що питання подальшої роботи Володимира Бешлея на посаді директора Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради буде вирішено відповідно до чинного трудового законодавства.   

Нагадаємо, суд поновив депутата Чернівецької міськради та ексдиректора колишнього департаменту ЖКГ Володимира Бешлея на посаді очільника департаменту. Його на початку минулого року звільнив із цієї посади міський голова Роман Клічук.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

10:41
У Чернівцях горіла церква: що відомо
10:40
На Буковині відкрили проїзд через гірський перевал "Шурдин"
10:20
Мобілізація в Україні: чому патрульні працюють у групі з ТЦК
10:00
Удруге за 2025 рік РФ не завдала масованого удару дронами по Україні
09:40
Відсьогодні у Чернівцях завершується опалювальний сезон
09:20
"Наш бус повністю знищений": волонтери з Чернівців, які потрапили під ракетний обстріл у Кривому Розі потребують допомоги
08:59
За добу відбулося понад 200 боїв: Генштаб розповів, де ворог атакує найбільше
08:48
У Чернівцях на декількох вулицях не буде води: перелік

Колонка

Читають Коментують
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
8 283
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
6 714
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
5 836
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
4 803
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
4 683
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
4 352
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
3 719
Спланували цілу спецоперацію, але вона зірвалася: на Буковині прикордонники затримали чоловіків, які тікали до Румунії
3 476
Ґвалтував дочку: на Буковині засудили педофіла
3 328
У чернівецькому храмі УПЦ релігієзнавця обізвали дурнем за зауваження про зміст молитовників
3 126

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм