У популярному супермаркеті в центрі Чернівців порожніють прилавки: що сталося

Новини Чернівців / топ новини / фоторепортаж
12 099
0

У єдиному в центрі Чернівців супермаркеті "Колос", який розташований на вулиці Степана Бандери, порожніють продуктові прилавки.

На це звернула увагу кореспондентка molbuk.ua, відвідавши заклад увечері 8 лютого.



За її повідомленням, прилавки у магазині практично порожні, а продавців на касах залишилось двоє-троє. На запитання журналістки, що сталося, працівники "Колосу" відповіли, що супермаркет закривається, а з наступного тижня на його місці буде продуктовий магазин "Нива".

"Тут будуть теж продукти, тільки назва буде інша і власник інший", – розповів один із продавців.








Як повідомив кореспонденту molbuk.ua колишній співзасновник компанії "Колос" Ігор Кібіч, наразі між власниками супермаркету тривають переговори із керівництвом фірми "Нива".

"Нива", здається, там хоче взяти приміщення у суборенду. Звісно, ми будемо там присутні – і "Нива", і "Колос". Тому це не проблема. "Колос", як і раніше, торгуватиме м’ясом, а вони – всіма іншими продуктами", – розповів Кібіч.

Як відомо, магазин "Колос" на вулиці Степана Бандери – перший і наразі єдиний у центрі Чернівців супермаркет. Його відкрили наприкінці 90-х років.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують