Названо вітамін, що захищає від важкої форми коронавірусу

Новини Чернівців / Новини України / новини
5 028
0

Вчені виявили спосіб захистити організм від важкої форми коронавірусу.

У матеріалі, опублікованому на сайті видання The Telegraph, ідеться, що введення вітаміну С внутрішньовенно позитивно впливає на боротьбу організму із захворюванням.



Фахівці дійшли висновку, що вітамін С підвищує темпи одужання від коронавірусу на 70% порівняно з плацебо. Як уточнила один із авторів дослідження Анітра Карр з Університету Отаго в Новій Зеландії, у тих пацієнтів, які приймали вітамін С, підвищився рівень кисню в крові та знизилися маркери запалення.

Вона назвала ефективну дозу: від 6 до 24 грамів внутрішньовенно.

Раніше стало відомо, що вчені Інституту громадської охорони здоров'я, Медичного центру у справах ветеранів та Наукового центру охорони здоров'я Техаського університету з'ясували, що захист проти коронавірусу, який забезпечує будь-які типи вакцин, знизився. Вони зазначили, що якщо у лютому 2021 року рівень захисту становив 87,9%, то вже у жовтні – 48,1%.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим