Померла відома театрознавиця, яка багато років була в складі журі на фестивалі "Золоті оплески Буковини"

Новини Чернівців / новини
14 825
0
Померла відома театрознавиця, яка багато років була в складі журі на фестивалі "Золоті оплески Буковини"

У Львові, 19 квітня, померла відома театрознавиця, драматургиня Галина Канарська. Вона була незмінною в журі фестивалю "Золоті оплески Буковини".

Про це повідомили у львівському театрі "Воскресіння".



Галина Канарська, попри перешкоди, стала надзвичайно вагомою постаттю у театральному житті не лише Львова, а й усієї України.

Галина Канарська з початку заснування працювала у Львівському театрі "Воскресіння", багато дописувала у львівських та київських медіа.

Багаторічна головна редакторка часопису "Театральна бесіда", авторка сотень рецензій, вона була надзвичайно уважною до усіх театральних новин міста. Здається, жодна прем’єра, жоден фестиваль чи інша подія у театрах Львова не пройшла повз її увагу. Тож творча спадщина Галини Канарською є унікальним щоденником театрального життя Львова.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують